Şifreni mi unuttun ?
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen üye değilseniz burdan kayıt olun.
Google Grupları
Turk PDR grubuna abone ol
E-posta Adresiniz:
TFF Futbolda Psikolojik Performans Danışmanlığı Eğitimi Kursu açılıyor
TFF Sağlık Kurulunun düzenleyeceği, kulüplerde görev alacak Psikolojik Performans Danışmanlarının 1. Basamak Eğitim Kursu 20-22 Mayıs 2014 tarihlerinde The Green Park Pendik Hotel'de yapılacak.
Ekleyen: Uzm. Klinik Psk. Serdal GÜR | Okunma: 2409 | 22.04.2014

TFF Sağlık Kurulunun düzenleyeceği, kulüplerde görev alacak Psikolojik Performans Danışmanlarının 1. Basamak Eğitim Kursu 20-22 Mayıs 2014 tarihlerinde The Green Park Pendik Hotel'de yapılacak.

TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı çerçevesinde açılan kursa; tıp, psikoloji, rehberlik ve psikolojik danışmanlık ile spor bilimleri disiplinlerinin birinden lisans veya psikoloji ile ilgili alanlardan birinde lisansüstü eğitime sahip kişiler başvurabilecektir.

Eğitim programının 2. ve.3. Basamaklarına ilişkin detaylar ilerleyen tarihlerde duyurulacaktır. TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı gereğince kulüplerimizde Psikolojik Performans Danışmanı olarak çalışmak isteyenlerin 3 basamak eğitim programına da katılmaları zorunludur.

Kurs 20 Mayıs 2014 Salı saat 09.00'de başlayıp 22 Mayıs 2014 Perşembe saat 18.00'e kadar devam edecektir.

Katılımcıların, aşağıdaki katılım formunu doldurması gerekmektedir. Katılım için yapılması gereken işlemler, kurs ücreti ve kursun yapılacağı otelde konaklamak isteyenler için ücret bilgisi de formda belirtilmiştir.

Tüm katılımcıların 28 Nisan Pazartesi günü mesai bitimine kadar formlarını doldurmaları, katılım ve olacaksa konaklama ücretlerini, formda bilgileri bulunan bankaya 28 Nisan Pazartesi günü akşamına kadar havale etmeleri ve yine formda belirtilen numaraya, yaptıkları ödemenin dekontunu faks çekmeleri gerekmektedir.

Kursun katılımcı sayısı sınırlı olup 100 kişidir. Kontenjan dolduğunda katılım formu kaldırılacaktır.

Otelde konaklayacak kursiyerler için sabah kahvaltısı (21-22 Mayıs), öğle yemeği (20-21-22 Mayıs) ve akşam yemeği (20-21 Mayıs) ücretsiz olup, otelde konaklamayacak katılımcılar için de öğle yemekleri ücretsiz sağlanacaktır.

Katılımcıların diploma ve nüfus kağıdı fotokopilerini dekontlarıyla beraber aynı numaraya faks çekmeleri ve ilgili evrakların fotokopilerini kursta kayıt esnasında görevlilere teslim etmeleri önemle duyurulur.

Ödeme dekontunda katılımcının adı-soyadı ve mesleğinin belirtilmiş olması zorunludur.

28 Nisan Pazartesi gününden sonra yapılacak başvurular ve ödemeler kabul edilmeyecektir. Otele girişler 20 Mayıs Salı günü olacaktır.

Bir kulüpte çalışan katılımcıların kurs masrafları çalışmakta oldukları kulüpler tarafından karşılanacaktır. Aksi durum, kulüplere cezai yaptırım doğuracaktır.

sagliksemineri@tff.org
Faks: 0212 323 49 83

Başvuru formunu doldurmak için tıklayınız...

« Önceki HaberSonraki Haber »

Yorum yapabilmek için üye girişi yapınız veya facebook hesabınız ile yorum yapın. 1. Rehber Öğretmenlerin En Büyük Problemi Nedir?

Yönetmelik
% 22

Maaş
% 14

İdarecilerin Tutumu
% 15

Velilerin ve Öğrencilerin Tutumu
% 38

Diğerleri...
% 11

Toplam Tekil Hit: 2400943
Toplam Çoğul Hit: 16612131
Kimler Online ?
47 Ziyaretçi, 0 Üye
En son üyemiz pd.gulaytoprak, Hoşgeldiniz.

Copyright © Turkpdr.com | 2010 | Bu sitede yer alan içerikler kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz ve yayınlanamaz